E-MAIL


SEB-MAG SP. Z O.O.

  

Ul. Mławska 7a, 06-400 Ciechanów 
tel./fax +48 23 673 58 01
 
e-mail: sm@sebmag.pl
 
Koordynator Handlowy Spółki SEB-MAG: Adam Majkowski
tel. + 48 502 663 364
e-mail: adam.majkowski@sebmag.pl
 
CIECHANÓW
 
Koordynator Oddziału: Marta Włodarczyk
tel. + 48 500 323 925
e-mail: marta.wlodarczyk@sebmag.pl
 
Dział handlowy
tel./fax + 48 23 673 58 01
tel +48 517 126 147
sebmag.biuro@sebmag.pl
sebmag.ciechanow@sebmag.pl
 
Key Account Manager (Service Articles): Tomasz Biaduń
tel. +48  512 238 796
tomasz.biadun@sebmag.pl

 

ŁOMŻA
 

Koordynator Oddziału: Adam Sejnowski

tel. + 48 505 482 280

e-mail: adam.sejnowski@sebmag.pl

 

Dział handlowy

tel./fax + 48 86 219 03 82

tel. +48 517 126 148

sebmag.lomza@sebmag.pl

 

Przedstawiciel Handlowy: Piotr Dziki
tel. +48 506 299 047

piotr.dziki@sebmag.pl

 

Przedstawiciel Handlowy: Małgorzata Truszkowska
tel. +48 512 918 203

malgorzata.truszkowska@sebmag.pl

 

OLSZTYN

 

Dział handlowy

tel./fax + 48 89 526 41 50 

tel. +48 517 126 119
sebmag.olsztyn@sebmag.pl

Przedstawiciel Handlowy: Marcin Jenc
tel. +48 512 238 793

marcin.jenci@sebmag.pl

KONSULTANT TECHNOLOGICZNY

 

Grzegorz Chojnacki
tel. + 48 661 430 558
e-mail : grzegorz.chojnacki@sebmag.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

Główny Księgowy:  Beata Bury
tel. + 48 506 825 045
e-mail: beata.bury@sebmag.pl

 

Samodzielny Księgowy: Agnieszka Chodkowska

tel. + 48 517 126 101
e-mail: agnieszka.chodkowska@sebmag.pl

 

ADMINISTRACJA

Specjalista ds. Administracji: Marta Piotrowska

tel. + 48 506 825 221

e-mail: marta.piotrowska@sebmag.pl

 

DZIAŁ ZAKUPÓW

 

handel@sebmag.pl

tel. + 48 23 673 58 01

            

 

                             

 
 
 
 

 


SEB-MAG Sp. z o.o.          ul. Mławska 7a       06-400 Ciechanów           tel./fax +48 23 673 58 01